П’ятниця , 27.11.2020

У Тернополі по драбині спускали з п’ятого поверху двох малюків, яких мати зачинила у квартирі

Другого дня свят до поліцейських надійшло повідомлення про те, що в одній з багатоповерхівок на масиві Дружба в Тернополі у зачиненій квартирі кричать діти. Правоохоронці негайно виїхали за вказаною адресою.

На місці події з’ясувалося, що 4-річного хлопчика та 10-річну дівчинку вдома зачинила матір ще 16 квітня. 28-річна жінка святкувала Великдень, поки її діти, не маючи жодної іншої їжі, окрім локшини швидкого приготування, сиділи наляканими у пустій квартирі.

Коли через добу мати-зозуля так і не повернулася, малюки почали голосно кричати і кликати на допомогу, бо телефонів у них не було. На плач дітей звернули увагу сусіди, які й викликали поліцію.

Як розказує начальник сектору ювенальної превенції Тернопільського відділу поліції Андрій Кульчицький, аби визволити маленьких бранців, довелося викликати пожежників та, за допомого драбини, спускати малюків з 5 поверху.

Дітлахів помістили у «Центр психологічної реабілітації дітей», де з ними одразу почали працювати психологи, інформацію про них також направили в службу у справах дітей Тернопільської міськради. Їхню ж матір розшукали лише через декілька годин, вона була напідпитку, повідомляють у відділі комунікацій Тернопільського обласного управління Національної поліції.

One comment

  1. таку сучку треба лишити батькiвських прав дов1чно, може дiтки i знайдуть сiм”ю. котра буде про них турбуватись. хоча би нагодуе. Ну що це за жiнки стали? Звiдки таке береться в мiсті?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*