Середа , 24.04.2024

ФК “Тернопіль” на всіх парах мчить у другу лігу

У матчі 27-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги ФК “Тернопіль”, сьогодні, 30 квітня, вдома приймав команду “Інгулець” із Петрового.

Однак, навіть у рідних стінах тернополяни виступили вкрай невдало, поступившись одному з аутсайдерів першості з рахунком 2:0.

Неприємності для муніципалів розпочалися уже на старті поєдинку. На 11-ій хвилині Олександр Медвєдєв виграв верхову дуель та головою відправив м’яч у ворота тернополян. А на 61-ій хвилині Євген Немтінов подвоїв рахунок.

Тернополяни створили кілька небезпечних моментів біля воріт суперника, але забити бодай гол престижу так і не спромоглися.

Таким чином у весняному циклі ФК “Тернопіль” у восьми проведених матчах зазнав уже шостої поразки.

Після 27 турів в активі тернополян лише 14 очок. Вони посідають останнє місце у турнірній таблиці і шанси на збереження прописки у першій лізі чисто теоретичні, адже відстань від “Інгульця”, який знаходиться у безпечній зоні, тепер становить уже 13 очок.