Середа , 22.05.2024

Тернопільський художник здивував киян своєю величезною писанкою (ФОТО)

На Софійській площі в Києві відкрився VI Всеукраїнський фестиваль писанок, на якому свої авторські роботи представили майстри-художники з різних регіонів країни.

До 9 травня в центрі столиці гості фестивалю зможуть побачити 374 півтораметрові писанки і 27 тисяч маленьких писанок. Серед великих крашанок є робота художника з Тернопільщини Тараса Приступи.

Він – молодий художник, який здебільшого пише українські пейзажі, квіти та ікони. Митець впевнений, що така тематика є цікавою та заслуговує уваги. Саме тому, зобразив на велетенському яйці справді вражаючу картину.

– Я вирішив назвати цю писанку «Мальовничий хутір», – каже Тарас. – Головна ідея писанки полягає в тому, щоб передати колорит місцевості, в якій я народився, працюю і живу. На писанці відображений хутір. Хотілося передати кольори літа – це час коли усе зеленіє та квітне. Сподіваюся, мені вдалося передати цей настрій, дух та ідею в повній мірі, а кожен із тих, хто побачить цю писанку відчує лише позитивні емоції.

Варто додати, що після завершення роботи пасхального містечка в Києві всі 374 писанки будуть відправлені на виставку за кордон – до Польщі, Грузії та Німеччини. А кращу писанку, яку вибере журі, організатори мають намір подарувати Папі римському, повідомляють “Тернополяни”.