Четвер , 29.10.2020

Волинські дорожники за свою “халтуру” на Тернопільщині не отримають 32 мільйони

Тернопільська обласна прокуратура втрутилася у судовий спір фірми-підрядника із Луцька та Служби автомобільних доріг у Тернопільській області.

Прокуратурою області у касаційній інстанції відстояно позицію про неправомірність стягнення зі Служби автомобільних доріг у Тернопільській області понад 32 млн грн оплати за ремонт дороги у користь приватної фірми – підрядника.

Прокуратурою Тернопільської області у лютому 2017 року здійснено вступ на стороні Служби автомобільних доріг у Тернопільській області у судову справу про стягнення заборгованості за виконані підрядні роботи.

Встановлено, що фірма-підрядник, яка ремонтувала автошлях «Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече» на ділянці поблизу м.Кременець, вимагала у державної організації відшкодування грошей за неякісний ремонт дороги, здійснений працівниками фірми.

За принципової позиції прокуратури попереджено стягнення бюджетних коштів у сумі 32 млн грн, повідомляють у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Окрім цього, рішення суду касаційної інстанції розблокує рахунки Служби автомобільних доріг у Тернопільській   області, внаслідок чого працівники зможуть отримати заборговану заробітну плату.
Постановою Вищого господарського суду України скасовані рішення судів першої та апеляційної інстанцій, а справу передано на новий розгляд у суд першої інстанції.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*