Середа , 08.12.2021

Звільнений директор комунального підприємства прихопив з собою документи, печатку та навіть оргтехніку

Продовжується скандал навколо комунального підприємства «Тернопіль Інтеравіа».

Вже звільнений з посади директора КП депутат міської ради Іван Сороколіт забрав з собою печатку та документи підприємства, пише “Тернопіль Наживо”.

Ранком 14 червня 2017 року на офіційній сторінці комунального підприємства у Фейсбук з’явилося повідомлення, що робота КП «Тернопіль Інтеравіа» повністю заблокована. У зв’язку із розірванням контракту з попереднім директором зникли документи підприємства, справи, матеріальні цінності, печатка. Тобто офіс майже пустий. (див. фото).

Сороколіт виніс з підприємства всю оргтехніку, комп’ютери і навіть телефонний апарат. Працівники підприємства не мають змоги перевірити стан бухгалтерії, активних проектів, прийняти та відправити кореспонденцію, підписати акти, зробити проплати по договорах, навіть прийняти дзвінки на контактний телефон, який вказаний як головний на підприємство, так як сам телефонний апарат також зник.

Станом на 16 червня 2017 року директор не повернув майно комунального підприємства. Якраз у цей день настав час виплати авансу працівникам, а зробити це фізично неможливо. Таким чином, люди залишилися без зарплати, котрагенти без оплати договірних стосунків, вчасно не будуть сплачені податки.

Наступна критична ситуація – необхідно терміново підготувати акти на проплати за послуги відеоспостереження, яке надає КП «Тернопіль Інтеравіа».

Як наслідок, колектив КП «Тернопіль Інтеравіа» звернувся до поліції, міської влади та громадськості з метою змусити екс-директора Сороколіта повернути документи підприємства, матеріальні цінності, печатки, оргтехніку та комп’ютери.

Таке завершення діяльності Івана Сороколіта на посаді голови КП «Тернопіль Інтеравіа» загрожує кримінальною відповідальністю за 4 статтями Кримінального кодексу України: стаття 185 (крадіжка), стаття 366 (службове підроблення), стаття 190 (шахрайство), стаття 367 (службова недбалість)

А це як мінімум тягне на 5 років тюрми з конфіскацією майна і щоб уникнути покарання він 16 червня додумався подати в суд на міську раду за начебто незаконне його звільнення.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.