Вторник , 20.03.2018

Нігерійку, яка родила в Тернополі дитину, хочуть вигнати з України (ФОТО)

Представники Аббі, яку в жовтні минулого року з немовлям вигнали з квартири, подали зустрічний позов на скасування рішення міграційної служби. Позов задовільнили, оскільки дитина уже має громадянство України. Але міграційна служба готує апеляцію. 

— 24 липня доньці Аббі — Ел виповниться рік, — говорить директор Благодійного фонду «Вікно життя» Ірина Жигунова. — З листопада минулого року тривають судові засідання щодо примусового видворення мами дівчинки. Дівчинці надано статус громадянки України, і її мама бореться за право виховувати дитину в Україні. Тобто не розлучати маму з дитиною.  Батько дитини теж в Україні, він теж нігерієць, пише «20 хвилин».

Але оскільки дитина маленька, то вона вимушена буде виїхати з мамою.

— Видворення матері означало б вимушене видворення громадянина України з цієї країни, тобто дитини, — пояснює Ірина Жигунова. — Був зустрічний позов про скасування рішення міграційної служби. І 20 червня міськрайонний суд виніс рішення про скасування цього рішення. Зараз ми очікуємо подання апеляції від міграційної служби.

— Ми надіємось на позитивне рішення, — додає пані Ірина. — Але такої практики, щоб такі справи доходили до судів, в Тернополі ще не було.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates