Вівторок , 30.11.2021

Тернопільський нардеп оголосив голодування через львівське сміття

Нардеп від “Самопомочі” Тарас Пастух приєднався до акції протесту, які під стінами Адміністрації Президента проводять його колеги по фракції Олег Березюк та Оксана Сироїд.

Про він повідомив вчора у соціальній мережі.

Оголосивши голодування народні обранці намагаються привернути увагу керівництва держави до проблеми вивезення сміття зі Львова.

“Рік часу з екранів телеканалів уся країна чула як нібито усіх державні органи допомагають Льовову, і який Львів безпорадний.

В той же час усі зусилля державного апарату були спрямовані на те, щоб не випустити жодного автомобіля з міста.

Вчора Олег Березюк, для того щоб привернути увагу всієї країни до боротьби Львів’ян за право жити гідним людьми розпочав акцію голодування під Адміністрацією президента. Сьогодні до нього приєдналася заступник голови Верховної ради України Оксана Сироїд.

Ця проблема може бути знята лише однією людиною в державі. Але якщо він забув долю своїх попередників то наше завдання допомогти йому прийняти це рішення. Настав час львів’янам нагадати свою силу. А нам сусідам Львова та іншим містам допомогти в цій боротьбі. Тому, в знак підтримки своїх друзів-львів’ян приєднуюсь до акції і також оголошую голодування”. – написав Тарас Пастух на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, восени 2015 року Тарас Пастух був обраний у Верховну Раду по мажоритарному виборчому округу від Тернополя.

Leave a Reply

Your email address will not be published.