Неділя , 20.09.2020

Через приховані доходи лісник із Тернопільщини може сісти за грати

На Тернопільщині продовжується перевірка декларацій доходів посадових осіб.

Бучацьким відділом Теребовлянської місцевої прокуратури спільно із Управлінням Захисту економіки в Тернопільській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України виявлено факт неподання е-декларації особою, уповноваженою на виконання функцій держави

Встановлено, що майстер лісу Бучацького лісництва ДП «Бучацьке лісове господарство» будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та суб’єктом декларування, умисно не подав щорічну е-декларацію за 2016 рік.

Прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ст. 366-1 КК України (Умисне неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування). Триває досудове розслідування, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Санкція статті інкримінованого злочину передбачає відповідальність у виді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

One comment

  1. Цікаво те, що міністри, прем’єр подали декларації але їх не наважаться перевірити. Бо що можна з ними зробити? Я каста недоторканих і люди, які несерйозно віднеслись до декларування, але їх роблять злочинцями. Якийсь хер з поліції зробив свій план по виявленню хабарників. Насравді більша частина таких людей – гарні люди, а ті що нами керують і посіли високі пости – козли.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*