Субота , 16.01.2021

Збільшені повноваження поліції на дорозі: що чекає на водіїв?

Тепер видання «Автоцентр» з’ясувало подробиці нового законопроекту №6626 «Про внесення змін до Закону України «Про Національну поліції» з приводу окремих повноважень поліції».

Його авторами виступили народні депутати Ігор Котвицький, Антон Геращенко, Людмила Денисова та Ірина Єфремова.

Проект закону покликаний уточнити повноваження Нацполіціі з метою підвищення безпеки дорожнього руху. Зокрема, він пропонує прямо прописати право поліції здійснювати автомобільне патрулювання вулично-дорожньої мережі та автомагістралей.

Крім того, депутати пропонують врегулювати повноваження поліції тимчасово затримувати транспортні засоби в передбачених законом випадках.

Повний список причин, на підставі, яких можливе тимчасове затримання транспортного засобу наведено в частині першій статті 265-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Важливою новацією є право Нацполіціі створити базу даних нерозмитнених авто з іноземними номерами на основі інформації від органів доходів і зборів. Облік авто на іноземній реєстрації допоможе швидко знайти власника, що необхідно, наприклад, при ДТП. Нововведення не загрожує ніякими санкціями власникам цих транспортних засобів за порушення митного законодавства, пише Automoto.ua.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*