субота , 16.02.2019

На Тернопільщині у річці Дністер загинула 10-річна дівчинка

У селі Сновидів Тернопільської області трагічно загинула 10-річна дівчинка Тетяна Червінська – батьки не могли знайти її з 28 червня і з відчаю зверталися навіть до екстрасенсів.

ДністерУ п’ятницю, 30 червня, дитину знайшли мертвою на Івано-Франківщині.

Родич школярки Михайло Кузик розповідає, що вона разом з подружкою та її бабусею купалися в річці Дністер. Саме тоді і зникла дівчинка. Востаннє її бачили саме у воді, інформує ТСН.

За словами Кузика, люди, які були з Тетяною, одразу не покликали допомогу, а повернулися до села і викликали швидку для себе нібито через стрес. Про зникнення дитини до того часу ніхто не повідомляв і на допомогу не кликав, стверджує чоловік. Після дзвінка медикам про випадок дізналися і в поліції. Дитину розшукували водолази і правоохоронці.

Батьки дівчинки через відчай звернулися до екстрасенса. Той повідомив, що Тетяна жива, блукає в лісі та намагається знайти дорогу додому. Кузик каже, що пробували знайти дівчинку і власними силами – прочісували берег та околиці. Усім селом збиралися вирушати на пошукову операцію до лісу.

Згодом рідний дитини повідомив, що тіло дівчинки вранці 30 червня виявили мешканці села Монастирок Івано-Франківської області.

Інформацію про загибель підтвердили в обласному управлінні ДСНС. Наразі справою займається поліція Тернопільської області.

 

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates