Середа , 24.04.2024

Тернопільська “Нива” у Харкові перемогла “Металіст” (ВІДЕО)

У неділю, 9 липня, футбольний клуб “Нива” у першому попередньому етапі Кубка України з футболу обіграв на виїзді харківський “Металіст 1925” у серії післяматчевих пенальті.

Основний час матчу завершився нічиєю 2:2. Господарі першими відкрили рахунок. Ралюченко розстріляв ворота “Ниви” з лінії штрафного майданчика.

Та незабаром Андрій Понєдєльнік у падінні головою відновив паритет у рахунку.

Незадовго після початку другого тайму “Нива” вийшла вперед зусиллями Назара Ільчишина. Півзахисник замкнув флангову передачу головою.

Але на 65-ій хвилині у такому ж стилі відзначився капітан “Металіста” Давидов. Фінальний свисток зафіксував нічию, а отже на команди очікували екстра-тайми.

Під час додаткового часу в обох команд були моменти для взяття воріт, але жоден м’яч у сітці обох воріт не побував.

А у серії пенальті героєм став кіпер “Ниви” Максим Механів, який відбив один з ударів суперника і вивів команду у наступний етап, повідомляє прес-служба футбольного клубу “Нива”.