Вівторок , 17.05.2022

Тернопільський аеропорт хочуть зробити базою НАТО

Зміни до обласного бюджету обранці жителів Тернопілля ухвалили, а от перетворити Тернопільський аеропорт на військову базу НАТО… не наважилися.

Тернопіль облрада сесіяНагадаємо, 5 липня, відбулася позачергова сесія Тернопільської обласної ради.

Пропозицію про звернення від обласної ради задля перетворення Тернопільського аеропорту на базу для літаків сил НАТО вніс представник «Самопомочі» Віталій Фидрин. Він навіть текст підготував і заручився підтримкою колег по партії. Особливо активно ідею захищав заступник голови облради Любомир Крупа.

Проте представник ВО «Свобода» Олег Сиротюк був першим, хто засумнівався у доцільності такого звернення. Мовляв, із громадою Тернополя про це ніхто не порадився.

– А я вважаю, що це – нормальне звернення і показова справа для Росії, – каже голова обласної ради Віктор Овчарук.

Проте підтримати звернення були готові не усі.

– Не перетворюйте серйозне питання на сміхотульки, – додає перший заступник голови облради Василь Деревляний. – Це ж важкі літаки будуть літати! Уявіть той шум! Для таких літаків треба злітну смугу на 3 км. У Чорткові було б краще. Може, там земля ще є… Там були належні умови. Фракція «Батьківщина» за таку пропозицію без наради із громадою Тернополя голосувати не буде.

У залі врешті набралося лише 17 прихильників такої ідеї. Згодом домовилися, що на наступну сесію депутати підготують звернення про можливість співпраці із НАТО. Мовляв, це уже буде реальна і обдумана позиція жителів краю.

Джерело: “Терен”

4 коментарі

  1. Батьківщина тягне ковдру на себе і підтримує Путіна….

  2. думаю, жителі Смиківців і Великих Гаїв будуть не в захваті від такої ідеї.

  3. “Проте представник ВО «Свобода» Олег Сиротюк був першим, хто засумнівався у доцільності такого звернення. “

  4. Фидрин не придумав кращої ідеї заявити про себе?..

Leave a Reply

Your email address will not be published.