Неділя , 14.04.2024

Що наробив буревій на Тернопільщині (ФОТО, ВІДЕО)

Вчорашній буревій з шквальним вітром наробив багато біди на Тернопільщині.

Поламані дерева, пошкоджені лінії електропередач, перекриті автошляхи – лише перші видимі наслідки природної стихії.

Перші наслідки буревію на Бережанщині “зафільмувала” та виклала у Facebook журналістка Руслана Стасишин.

25-26 липня, орієнтовно о 19:30, внаслідок погіршення погодних умов, що супроводжувались поривами сильного вітру та грозами, на території області виникли поодинокі випадки повалення дерев. За інформацією ВАТ «Тернопільобленерго» станом на 06:00 26 липня – відбулось відключення електропостачання у 59 населених пунктах області. Інформація про пошкодження об’єктів житлового та промислового сектору уточнюється.

До ліквідації наслідків негоди залучалися підрозділи Управління ДСНС України у Тернопільській області.

25 липня

20:09 черговим караулом 1-ї ДПРЧ Управління розчищено проїжджу частину дороги на вул. Лозовецькій, у Тернополі, поблизу магазину «Оселя», де внаслідок сильних поривів вітру впало дерево. Рятувальники здійснили його порізку та звільнили проїжджу частину.

20:48 працівниками даного підрозділу в Тернополі на вул. Руській, 19, здійснено демонтаж бляшаного покриття на площі 2м.кв, яке загрожувало падінням з покрівлі п’ятиповерхового будинку. Роботи проводились із залученням автодрабини ЧСПТ АРЗ СП Управління.

20:50 – Черговий караул ДПРЧ-18 Управління залучався на порізку дерев, що впали на проїжджу частину дороги на вул. Об’їзній у смт. Козова. Здійснено порізку дерев та звільнено проїзд.

22:15 – Черговий караул ДПРЧ-3 Управління  залучався на порізку повалених дерев на автотрасі Тернопіль-Хмельницький (поблизу с.Смиківці) та Тернопіль-Кременець (поблизу с.Шляхтинці) на території Тернопільського району.

26 липня

05:40 – Черговим караулом 1-ї ДПРЧ здійснено прорізку дерева та звільнено проїжджу частину на  перехресті вулиць Збаразька та Бродівська.