П’ятниця , 22.01.2021

На трасі Львів-Тернопіль зупинили колону фур, щоб у спеку не нищили дороги (ФОТО)

На території Тернопільської області введений тепловий режим

Зборів об'їзна спекаПатрульна поліція Тернополя нагадує, що у зв’язку з настанням спекотного періоду з 30.07.2017р. введене тимчасове обмеження руху транспортних засобів вагою понад 24 тони з осьовим навантаженням більше 7 тон з 10:00 до 22:00 години при температурі повітря понад 28 С.

Протягом 3-х днів за порушення температурного режиму патрульні оштрафували понад 30 водіїв, повідомляють у прес-службі управління патрульної поліції Тернополя.

Як зазначають у поліції, такі заходи необхідні для забезпечення як безпеки водіїв, так і збереження українських автошляхів.

Бо саме висока температура та велика вага вантажу призводить до найбільших руйнувань асфальтобетонних покриттів: на дорогах утворюється колійність, напливи, зсуви та інші деформації.

Зазначені обмеження не розповсюджуються на транспортні засоби, які використовуються для перевезення вантажів, що швидко псуються та ті, що використовуються для ліквідації наслідків стихійних явищ чи надзвичайних ситуацій.

Зокрема, як видно на фото, більше десяти фур правоохоронці зупинили на трасі Тернопіль-Львів поблизу посту поліції, що на Зборівській об’їзній.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*