П’ятниця , 19.04.2024

Тернопільська “Нива” створила маленьку сенсацію

У середу, 30 серпня, відбулися матчі чергового туру чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги.

Тернопільська “Нива” в гостях виступала проти лідера групи А – волочиського “Агробізнесу”.

Впродовж поєдинку незначною територіальною перевагою володіли господарі поля, а от небезпечні моменти створювали тернополяни.

На 30-ій хвилині після подачі з кутовового Чорномаз відправив м’яч у ворота команди з Хмельниччини.

У другому таймі тернополяни мали ще кілька моментів, аби забити другий м’яч у ворота суперника, але і цього виявилося достатньо.

1:0 – гостьова перемога “Ниви” над лідером чемпіонату, який до цьому матчу ішов взагалі без втрачених очок.

Після перемоги над “Агробізнесом” тернопільська “Нива” набрала 12 очок і перемістилася на четверту сходинку турнірної таблиці.

Свій наступний поєдинок тернополяни проведуть у неділю, 3 вересня. У Вишнівці вони прийматимуть хмельницьке “Поділля”. Початок матчу о 17.00.