П’ятниця , 23.02.2024

У Києві відбулося дефіле красунь з пишними формами в ексклюзивних кімоно (ФОТО)

Нещодавно у Києві розпочалися зйомки найочікуванішого проекту осені – реаліті «Модель XL» на «1+1», яке кине виклик суворим стереотипам краси у світі моди.

реаліті «Модель XL»Після масштабного кастингу, у якому прийняли участь більше 2000 дівчат з пишними формами з різних куточків України та інших країн, суворе журі та креативна група проекту відібрали 30 красунь. Їм доведеться пройти кілька випробувань, щоб потрапити до десятки найкращих та стати учасницями проекту.

До складу журі проекту увійдуть найкращі професіонали світу моди та краси. Хто саме вирішуватиме долю учасниць, поки що тримається у таємниці.

Зйомки проекту «Модель XL» відбувались в самому серці Києва в одній із столичних галерей. Дівчата розміру «плюс-сайз» перевтілились у справжніх японських гейш та дефілювали на подіумі у яскравих кімоно з довгими рукавами.

Цікаво, що вбрання для кожної дівчини створювали замовлення спеціально для зйомок проекту. Найбільший розмір кімоно, яке довелося пошити для красунь, досягав XXXL.

Різноманітні візерунки, зображення квітів і традиційних для Японії журавлів, які прикрашають кожне кімоно, розроблялись відділом стилю телеканалу «1+1» і розписувались вручну майстром. Довершували образ кожної дівчини стильна зачіска та вплетені у волосся квіти.

«Малюнки на кожному кімоно – це адаптація традиційних японських мотивів до сучасних модних тенденцій», – коментує головний стиліст каналу «1+1» Ольга Слонь.

Нагадаємо, проект «Модель XL», який створений за німецьким форматом «Curvy Supermodel», покликаний не тільки розширити сучасне поняття краси, але і допомогти простим жінкам стати впевненішими у собі, позбутися комплексів, стереотипів і полюбити своє тіло таким, яке воно є.

У проекті 10 дівчат розміру «плюс-сайз» виконуватимуть різні завдання і боротися з власними комплексами під наглядом суворого і професійного журі, своїм прикладом доводячи, що природна краса – це не тільки здоров’я, але й привабливість, жіночність та сексуальність.

Прем’єра проекту «Модель XL» відбудеться на телеканалі «1+1» цієї осені.