Понеділок , 25.01.2021

У неділю на Тернопільщині підняли з води тіла двох загиблих людей

У неділю, 13 серпня, о 14:30 в с. Глядки Зборівського району, в Івачівському водосховищі, працівниками Зборівського відділення ГУ НП в області виявлено без ознак життя тіло місцевого мешканця, громадянина 1992 року народження.

Молодий чоловік10 серпня орієнтовно між 22:30 та 23:00 зник під час купання. Ймовірна причина загибелі – утоплення, повідомляють у прес-службі головного управління ДСНС України в Тернопільській області.

Цього ж дня о 16:30 в с. Лисичники Заліщицького району, під час купання в необладнаному місці в р. Серет втопився місцевий житель, громадянин, 1977 року народження. Тіло загиблого виявлено місцевими мешканцями на дні річки.

З початку 2017 року на водоймах Тернопільської області загинули 40 людей, з них – 7 дітей.

Управління ДСНС України у Тернопільській області звертається до громадян з проханням бути вкрай уважними та обережними під час відпочинку на воді. Відпочивати потрібно лише в тих місцях, які для цього призначені.

Там влаштовані рятувальні пости, де чергують рятувальники, які можуть допомогти у разі небезпеки. В жодному випадку не можна вживати алкогольні напої і заходити у воду в нетверезому стані. Батькам також потрібно пам’ятати про те, що за дітьми під час купання потрібно обов’язково наглядати.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*