Четвер , 21.01.2021

Анатолій Гриценко: “Президент звітує про 144 реформи. Краще б зробили три, але до кінця”

В Україні потрібно провести хоча б три-чотири реформи, але якісних і з доведенням їх до повного завершення.

Анатолій ГриценкоТаку думку сьогодні, 28 вересня, під час перебування у Тернополі висловив голова політичної партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко.

“Нещодавно Президент України Петро Порошенко звітував про 144 завершених реформи. Я здивований. 144 реформи – ви їх бачите? Краще б зробили в країні три-чотири реформи, але нормальних і до кінця”. – зазначив Анатолій Гриценко під час спілкування у Тернополі із місцевими журналістами.

На думку політика, в Україні першочергово потрібно провести судову реформу,  реформу енергетичної галузі, а також реформу силового блоку.

“У даний час у нас в країні склалася кричуща ситуація, коли одні люди навесні засівають землю, а зовсім інші потім збирають урожай. Рейдерство процвітає і влада на це не реагує. Тому першочергово необхідно провести судову реформу, щоб усі господарські спори вирішувати не за допомогою сили, а цивілізовано у чесних судах”. – зазначив Анатолій Гриценко.

Лідер “Громадянської позиції” також додав, що серед першочергових є енергетична реформа, в результаті якої потрібно прибрати усі тіньові схеми і нарешті повністю ліквідувати енергетичну залежність від Росії.

І третя реформа, яка на його думку, мала б бути в числі першочергових, – це реформа силового блоку.

“Ми бачимо, що силовий блок сьогодні зорієнтований на захист влади від внутрішніх політичних опонентів та на захист від власного народу. Але силовий блок не здатен для захисту від зовнішнього ворога. Така ситуація є ознакою поліцейської держави. Коли проводиться якась акція проти влади, відразу на вулицях з’являються автозаки, багато поліцейських тощо. Тому також потрібні негайні зміни”. – зауважив Анатолій Гриценко.

За його словами, якби нинішнє керівництво держави здійснило хоча б тих три реформи, то це було б великим досягненням, яке б неодмінно оцінили виборці.

“Оці три реформи якби зробив Порошенко, його б люди на руках самі понесли на другий президентський термін”. – зазначив Анатолій Гриценко.

One comment

  1. 144 реформи? а хто їх бачив?..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*