Вівторок , 17.05.2022

“Лісапетний Батальйон” привезе до Тернополя нову ювілейну програму “Найкраще за 25 років”

На численні прохання глядачів Наталія Фаліон та гурт «Лісапетний Батальйон» – знову у Тернополі.

1 жовтня, о 18:00, тернополян запрошують до Палацу культури «Березіль» на ювілейний концерт гурту –«Найкраще за 25 років».

Позитивні емоції принесуть свято куди завгодно, ще й запалять його гумором, нанесуть потужний удар суцільного позитиву.

До вашої уваги народне камеді-шоу від Наталії Фаліон, дві години сміхотерапії від гурту «Лісапетний Батальйон», нові пісні та улюблені хіти, подарунки для глядачів.

Справжні зірки з народу та просто прикольні жіночки, підтримують суспільство хорошим, веселим словом і запальною музикою, а як відомо, вони це роблять найкраще в Україні, адже у 2013 році підтвердили звання найталановитіших у шоу «Україна має талант».

У 2017 році гурт святкує 25 років – Лісапет мчить і спинятися не планує!

І тепер, куди б не поїхали, за ними тягнеться слава «важкої артилерії» українського гумору. Невпинні енерджайзери, ці улюблениці публіки спочатку закличуть «Давай, баби, давай!» – і рвонуть в кожне найменше містечко з концертами чи то у крутих залах, чи в сільських клубах. Потім гонорово заявлять: «Хелоу, Європа!» – і їх вже приймають в Канаді (Торонто), Іспанії (Малага, Барселона, Мадрид), Польщі, Білорусі, Італії (Венеція).

Гурт постійно бере участь у концертах на підтримку армії, Невтомні «баби» їздять виступати , перед воїнами в зоні АТО, бо знають, що країна тримається на патріотах і позитиві. Тому «Лісапетний батальйон» успішно дає бій смуткові, нещадно знищує негатив, розвіює хмарний настрій і завозить гуманітарну допомогу у вигляді посмішок.

А головне – їхній позитив не має терміну придатності! Тому приходьте самі та приводте друзів, смійтесь, веселіться – не пожалкуєте!

Квитки у касі ПК «Березіль» (067 284 53 00); 53 31 14 та у приміщенні ЦУМУ (відділ Konika).

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.