Понеділок , 18.01.2021

На Івано-Франківщині люди стривожені: з Тернополя привезли якусь “штуку” масою 200 тонн

4 вересня на Івано-Франківщину привезли вантаж вагою в 200 тонн.

Відеозапис з місця події завантажив користувач Богдан Явір.

На кадрах видно, як поліція, перекриваючи дороги, допомагає доставити величезний об’єкт до місця призначення. На вантажі збоку є напис Christian Pfeiffer – це компанія, відома виробництвом обладнання для цементу, тож, ймовірно, його везуть на цементно-шиферний завод.

Цей вантаж у Тернопільщині оштрафували на 45 тисяч євро, адже в літній час на території України діяли обмеження руху великотоннажних автомобілів загальною масою більше 24 тонн при температурі 28 і більше градусів.

Зазначимо, що Кабінет Міністрів 21 жовтня 2015 року постановив: “Рух транспортних засобів з навантаженням на одиночну вісь понад 11 т, здвоєні осі – понад 16 т, строєні осі – понад 22 т або фактичною масою понад 40 т (для контейнеровозів – навантаження на одиночну вісь – понад 11 т, здвоєні осі – понад 18 т, строєні осі – понад 24 т або фактичною масою понад 44 т, а на встановлених Укравтодором і Державтоінспекцією для них маршрутах – понад 46 т) у разі перевезення подільних вантажів автомобільними дорогами забороняється.

Про факт доставки повідомив також і Максим Сич, начальник служби організації та аналізу руху КП «Електроавтотранс», пише “Галицький кореспондент”.

“Тимчасово призупинено рух тролейбусного маршруту №4 у зв’язку із траспортуванням великогабаритного вантажу вздовж ділянки “ЦШК – с. Ямниця”. З цієї причини задля безпеки вимкнено напругу в мережі та курсування тролейбусів там є неможливим. Везуть якусь штуку довжиною в 46 м. Як називається, не знаю, нас поставили перед фактом сьогодні, пару годин тому”, – повідомляє посадовець.

Як повідомляв «Галицький кореспондент», на цементно-шиферний завод везуть 200-тонний вантаж, оштрафований на 45 тисяч євро.

Як наслідок, наразі у с. Ямниця Тисменицького району утворився величезний затор. Весь транспорт стоїть у заторі перед цементно-шиферним заводом.

Попереду стоїть 200-тонний вантаж. Пасажири, які перебувають у рейсових автобусах стривожені, багато з них не встигає на вокзал. А через затор вони можуть не дістатися на іншого місця призначення.

«Стою у заторі, бо якусь фігню до Франківська притащили», – сказала одна з франківчанок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*