Субота , 20.04.2024

“Шахтар” зазнав поразки від “Манчестер Сіті” у Лізі Чемпіонів (ВІДЕО)

Вчора ввечері донецький “Шахтар” провів свій другий матч у груповому етапі Ліги Чемпіонів.

Манчестер Сіті ШахтарГірники в гостях зіграли проти англійського “Манчестер Сіті” і поступилися з рахунком 2:0.

Підопічні Фонсеки гідно протистояли одному з фаворитів Ліги Чемпіонів та у першому таймі навіть могли першими відкрити рахунок, адже створили кілька по-справжньому небезпечних моментів біля воріт суперника.

У другій половині зустрічі шальки терезів схилися на бік господарів поля – на 48-ій хвилині Де Брюйне відкрив рахунок, влучно пробивши у “дев’ятку” воріт “Шахтаря”.

Після пропущеного м’яча гірники небагато створили моментів аби відігратися. Натомість господарі поля на 72-ій хвилині отримали чудову нагоду аби збільшити рахунок – суддя призначив пенальті у ворота “Шахтаря”.

Однак П’ятов чудово проявив себе і парирував удар, зберігши інтригу майже до останніх хвилин поєдинку.

У кінцівці матчі англійці створили ряд небезпечних моментів і на 90-ій хвилині Стерлінг забив другий м’яч у ворота української команди.

В іншому матчі групи F італійський “Наполі” вдома обіграв голландський “Фейєнорд” з рахунком 3:1.

Після двох турів у групі F лідирує “Манчестер Сіті” – 6 очок. У “Шахтаря” і “Наполі” по 3 очки, у “Фейєнорда” поки що 0.

Свій наступний поєдинок гірники проведуть 17 жовтня в гостях проти “Фейєнорда”.