П’ятниця , 26.04.2024

Ліга Європи: “Динамо” зіграло в нічию, а “Зоря” здобула важливу перемогу (ВІДЕО)

У четвер, 19 жовтня, українські клуби провели свої чергові матчі у груповому етапі Ліги Європи.

Зоря ГертаЛуганська “Зоря” у Львові приймала німецьку “Герту” і здобула важливу перемогу з рахунком 2:1.

На 42-ій хвилині луганчанин Сілас прямим ударом зі штрафного відкрив рахунок.

На 57-ій хвилині гості після подачі з кутового змогли відігратися – Зельке виграв верхову боротьбу і головою відправив м’яч у ворота української команди.

А на 79-ій хвилині луганчанин Сваток п’яткою замкнув простріл Караваєва з флангу і встановив остаточний рахунок матчу – 2:1.

Київське “Динамо” вдома приймало швейцарський “Янг Бойз” і зіграло в нічию 2:2.

Поєдинок проти  кривдника із кваліфікації Ліги Європи видався доволі непростим для киян.

Швейцарці двічі виходили вперед і киянам двічі доводилося відігруватися. Відтак, на два голи Ассале (17 і 39 хв.) кияни відповіли двома голами Мбокані (34 і 49 хв.).

Після трьох зіграних турів обидві українські команди зберігають хороші шанси на вихід зі своїх груп у наступну стадію змагань.

“Динамо” лідирує у групі В, маючи в своєму активі 7 очок. “Янг Бойз” на другій позиції – 3 очки, “Партизан” і “Скендербеу” набрали поки що по 2 очки.

У групі J лідирує шведський “Естерсунд”, в активі якого 7 очок. Луганська “Зоря” іде на прохідному другому місці – 6 очок. Іспанський “Атлетік” із Більбао іде третім – 2 очка, і замикає турнірну таблицю “Герта”, у якої тільки 1 очко.