Понедельник , 19.03.2018

На Тернопільщині поліція влаштовує облави у пошуку нетверезих водіїв (ВІДЕО)

Молодий чоловік написав у «Фейсбуці», що уже декілька разів у Чорткові його зупиняла нова поліція. Водій каже, що у Чорткові — воскресла ДАІ!

Про це Андрій Боднарчук написав у «Фейсбуці»:

«Слухайте, вже другий тиждень в мене дежавю. В неділю зранку їду з батьками в Чорткові (Тернопільська область) до церкви. Вже другий тиждень зупиняють «нові поліцейські» на новому, свіжоврученому Президентом, чи ким там, джипі. Навіть майже у тому ж місці.

Джип просто стоїть на узбіччі і блимає маяками. Він — декорація, дорога прикраса. Четверо бадьорих полісменів, жваво помахуючи жезлами, ЗУПИНЯЮТЬ КОЖНЕ АВТО КОТРЕ ПРОЇЖДЖАЄ МИМО! КОЖНЕ! Додаю фрагмент відео з реєстратора — за 1 хвилину 9 секунд зупинено, разом з моєю — 7 автівок! Куди їдете, чи є документи, щасливої дороги.
Формальна причина зупинки — не пристебнутий ремінь. Реально — нюхають чи немає запаху алкоголю зранку.

Я теж проти п’яних за кермом. Але така «операція» є незаконною. А за словами місцевих водіїв, подібні «рейди» в Чорткові є регулярними. Безумовно, треба боротися з п’яними водіями, але в межах законодавства України. А воно наводить вичерпний перелік причин зупинки авто працівником поліції, і там немає такої причини, як «а може ви в неділю зранку ще тхнете горілкою».

Arsen Avakov Арсен Борисович, дорогий наш, ну як же ж так?Патрульна поліція України, роз’ясніть? Хіба ж отак можна? В ТернополіПатрульна поліція Тернополя за весь час роботи так не діяла, щоб просто стояти на узбіччі, і махати жезлами!»

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates