П’ятниця , 17.09.2021

На Тернопільщині поліція влаштовує облави у пошуку нетверезих водіїв (ВІДЕО)

Молодий чоловік написав у “Фейсбуці”, що уже декілька разів у Чорткові його зупиняла нова поліція. Водій каже, що у Чорткові – воскресла ДАІ!

Про це Андрій Боднарчук написав у “Фейсбуці”:

“Слухайте, вже другий тиждень в мене дежавю. В неділю зранку їду з батьками в Чорткові (Тернопільська область) до церкви. Вже другий тиждень зупиняють “нові поліцейські” на новому, свіжоврученому Президентом, чи ким там, джипі. Навіть майже у тому ж місці.

Джип просто стоїть на узбіччі і блимає маяками. Він – декорація, дорога прикраса. Четверо бадьорих полісменів, жваво помахуючи жезлами, ЗУПИНЯЮТЬ КОЖНЕ АВТО КОТРЕ ПРОЇЖДЖАЄ МИМО! КОЖНЕ! Додаю фрагмент відео з реєстратора – за 1 хвилину 9 секунд зупинено, разом з моєю – 7 автівок! Куди їдете, чи є документи, щасливої дороги.
Формальна причина зупинки – не пристебнутий ремінь. Реально – нюхають чи немає запаху алкоголю зранку.

Я теж проти п’яних за кермом. Але така “операція” є незаконною. А за словами місцевих водіїв, подібні “рейди” в Чорткові є регулярними. Безумовно, треба боротися з п’яними водіями, але в межах законодавства України. А воно наводить вичерпний перелік причин зупинки авто працівником поліції, і там немає такої причини, як “а може ви в неділю зранку ще тхнете горілкою”.

Arsen Avakov Арсен Борисович, дорогий наш, ну як же ж так?Патрульна поліція України, роз’ясніть? Хіба ж отак можна? В ТернополіПатрульна поліція Тернополя за весь час роботи так не діяла, щоб просто стояти на узбіччі, і махати жезлами!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*