субота , 20.10.2018

Раб, якого знайшли на Тернопільщині, заробляв на подарунок дружині (ВІДЕО)

Сезонна робота закінчилася рабством. 58-річний закарпатець провів три тижні у полоні в чоловіка, який обіцяв заробіток. На Рівненщину мешканець Хусту Михайло Бублій поїхав, бо хотів заробити на подарунок дружині.

Відтак з вересня збирав малину у приватному господарстві та оскільки врожай ягід закінчився, він став різноробочим: лагодив пліт, порав господарство, а далі мусив догоджати господарю, пише “МедіаТОР”.

За кожен непослух чоловіка били. Коли той попросився додому, його кинули в підвал і пригрозили розправою. Врятував закарпатця випадок, його зв’язаного у хатині, знайшли сільські юнаки.

– Він закрив мене в льох, побив на мені швабру, розбив всю голову, а потім добивав ногами. В мене була поламана рука, але я мусів помити йому туфлі. Казав, що вже не можу працювати. То мені погрожували, що повісять у лісі, – розповідає 58-річний закарпатець.   

Розлючений на немічного раба рівнянин вирішив його позбутися. Розплата за неробство мала відбутися на Тернопільщині. Зв’язаного Михайла чоловіки відвезли у село Лідихів, тут у хаті край села не чужому ліжку раб очікував розправи. Кривдники ж тим часом пішли у бар. Цей момент став для Михайла щасливим. У будинку, де невільник дожидав смерті мешкав і 20-тирічний Павло. Саме він й застав чужинця у своїй кімнаті.

– Коли я зайшов до хати, на ліжку лежав зв’язаний чоловік. Я налякався, думав, що він мертвий. Але опанував себе, розв’язав його та викликав правоохоронців, – розповідає визволитель закарпатця Павло Мигович.

Правоохоронці, які приїхали на місце події, кажуть, що на чоловіку були видимі тілесні ушкодження. Відтак його спочатку доставили до поліцейської станції, а згодом до Кременецької районної лікарні.

У медичному закладі невільнику наклали гіпс, зашили і обробили рани, підозрюють перлом щелепи та в районі косметичних операцій не роблять. Оскільки закарпатець про собі не мав ні документів, ні грошей, дбає про нього медперсонал.

Виписати Михайла з лікарні можуть вже, та нікуди. Чекають допоки рідні перерахують потерпілому матеріальну допомогу.

Тим часом у рідному Хусті спокійно живе сім’я Михайла: дружина і шестеро дорослих дітей. За нього не хвилювались, бо, кажуть, він випивав і час від часу зникав. Що ж стосується Михайлового кривдника – поки що він на волі. Тривають судові слухання. Якщо чоловіка визнають винним, рівнянини може сісти до в’язниці на три роки.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates