Вторник , 20.03.2018

Як «валютчики» в Тернополі «лохів» розводять за підтримки поліції, — тернопільський журналіст

Як валютчики в Тернополі «лохів» розводять за підтримки поліції…  Про це написав тернопільський журналіст Олег Жак у себе на сторінці у «Фейсбуці».

«Сьогодні знайомий розповів пригоду, яка трапилась з ним біля автостанції, де валютчики тусуються… Хотіли вони з товаришем поміняти 100 доларів терміново, а банки вже не працювали. Знайшли валютчика і він обміняв 100 американських доларів на гривні.

Ще затримались трішки біля піцерії, і тут до них через 15-20 хвилин підійшов той самий валютчик і почав вимагати гривні назад, бо долари фальшиві… На підтримку «постраждалому» підтягнулися колєги… Якось вдалося покликати патрульних, які катаються Тернополем… Всіх забрали у відділок… У відділку мєнти (бо назвати їх поліцейськими язик не повертається), відразу почали пресувати і залякувати…

Цікаво те, що ці мєнти прекрасно знали по імені «постраждалого» і навіть соромили, що в нього хвора мама, і як вони так посміли кривдити його, підсунувши фальшиві долари… Справа завершилась тим, що в людей таки відібрали половину гривень і відпустили додому!

Вітаю пане Олександр Богомол з прекрасною командою професіоналів у Вашому відомстві», — повідомив пан Жак.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates