п’ятниця , 14.12.2018

Струсівська капела бандуристів відзначила 60-річний ювілей (ВІДЕО)

Урочистою академією «Грай, моя бандуро» 17 листопада в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі відзначила 60-річчя з часу створення Струсівська заслужена капела бандуристів України «Кобзар».

Ювілярів привітали заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Юрій Юрик та голова Теребовлянської райдержадміністрації Юрій Ништа.

Вони підкреслили величезну роль капели бандуристів у популяризації славних традицій кобзарського мистецтва, а також те, що вона ніколи не зупиняється на досягнутому, і шануючи мистецькі традиції колективу, є своєрідним оберегом духовності.

«Об’єднавши палких прихильників пісні та музичного символу  України бандури – службовців, учителів, лікарів, митців, капела стала яскравим осередком хорової культури та поборником ідей музичного просвітництва. Ось вже 60 років поспіль вона дарує нам свою творчість, натхненно популяризує українську пісню, кобзарське мистецтво не тільки в нашій державі, але й за її межами», – сказав у вітальному слові Юрій Ништа.

«Під час сьогоднішнього концерту капеляни вкотре продемонстрували нам неймовірну єдність і злагодженість, майстерність у виконанні композицій, силу духу та бажання дарувати тепло людям», – продовжив він.

«Тож нехай пісня та дзвін бандури ще довго лунають над українськими землями, а зерна доброго, вічного, засіяні струсівчанами впродовж шістдесяти років, проростуть буйним колоссям на ниві української національної культури», – побажав голова райдержадміністрації.

Відтак Юрій Ништа разом із головою районної ради Ігорем Смільським на честь ювілею подарували винуватцям урочистостей квіти та вручили грошовий сертифікат на придбання бандури.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates