Четвер , 25.04.2024

Тернопільська “Нива” завершила рік поразкою від аутсайдера (ВІДЕО)

У суботу, 4 листопада, тернопільська “Нива” провела матч 19-го туру чемпіонату другої ліги, який для нашої команди є заключним у цьому році.

Тернополяни у Вишнівці приймали білоцерківський “Арсенал-Київщина” і поступилися з рахунком 1:2.

Основні події матчу розвивалися у середині другого тайму.

Спочатку на 68-ій хвилині Мартиненко відкрив рахунок, забивши м’яч у ворота тернополян. А вже за три хвилин Авдалян потужним дальнім ударом подвоїв результат, зробивши вагому заявку на перемогу.

Тернополян такий розвиток подій змусив пожвавитися і уже 75-ій хвилині вони змогли відквитати один м’яч – після флангової передачі Понєдєльнік виграв верхову боротьбу і головою відправив м’яч у ворота команди з Київщини.

Однак на більше господарів поля у цьому матчі не вистачило.

Відтак, поєдинок завершився з рахунком 1:2 на користь команди із Білої Церкви.

Після цієї перемоги “Арсенал-Київщина” набирає 12 очок і залишається на дні турнірної таблиці.
В активі “Ниви” 27 очок і вона завершує рік на третьому місці у групі А. Весняний етап чемпіонату другої ліги стартує 31 березня 2018 року.