середа , 22.05.2019

У селах Тернопільщини почали ловити корупціонерів

Депутат однієї із селищних рад Заліщицького району не подав електронну декларацію про доходи за 2016 рік.

Чортківською місцевою прокуратурою виявлено факт порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» при поданні щорічної декларації осіб, уповноважених на виконання функція держави або місцевого самоврядування.

Встановлено, що депутат однієї з селищних рад Заліщицького району до цього часу не подав електронну декларацію за 2016 рік до Єдиного державного реєстру електронних декларацій.

Прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ст. 366-1 КК України (Умисне неподання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

Триває досудове розслідування, процесуальне керівництво у якому здійснюється Чортківською місцевою прокуратурою, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Довідково: санкція статті інкримінованого злочину передбачає покарання у виді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates