субота , 25.05.2019

У Тернополі судитимуть нелюда, який вбив двох чоловіків і вирізав у них печінку та серце

Справа франківчанина Вуйціва передана на розгляд в Апеляційний суд Тернопільської області.

Відповідне повідомлення з’явилось на сайті Апеляційного суду Івано-Франківської області, пише “Доба”.

Нагадаємо, що лікар-стоматолог з Івано-Франківська закатував 27-річного Антона Кучерака і 35-річного Ігоря Струтинського. Ще з живих вирізав нутрощі, а розчленовані тіла викинув на смітник.

Жахливе вбивство трапилось у 2014 році. Судмедексперти встановили, що спочатку Ігореві викололи очі стоматологічними ножицями. Від болю той знепритомнів. Його розрізали, вирізали печінку й серце. В Антона Кучерака замість нутрощів була пляшка горілки.

Стоматолога Ігоря Вуйціва арештували. Івано-Франківські та львівські психіатри визнали його психічно здоровим.

Поліції Ігор Вуйців на той час розповів, що вбив друзів, бо приревнував до співмешканки Юлії Бойко. Серця і печінки вирізав, тому що так легше було виносити тіла. Говорить, що змив їх в унітаз, пише gazeta.ua

У червні 2016 року розгляд справи “різника” завершили в Івано-Франківському міському суді. 31-річний франківський дантист був визнаний винним у вбивстві та засуджений на довічне позбавлення волі. Проте, своєї вини він не визнає.

Також причетною до вбивства була і його подруга Юлія Бойко. Жінка приховала інформацію про злочин, скоєний Вуйцівим. Її засудили до трьох років позбавлення волі.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates