П’ятниця , 29.03.2024

“Зоря” завершила виступи у Лізі Європи, а “Динамо” впевнено перемагає і проходить далі (ВІДЕО)

У четвер, 7 грудня, відбулися заключні поєдинки групового етапу Ліги Європи.

“Динамо” тріумфує

Луганська “Зоря” у Львові приймала іспанський “Атлетік” із Більбао. Луганчанам для виходу у наступний раунд турніру обов’язково потрібна була тільки перемога. Але не судилося.

Іспанці впродовж усього матчу володіли ініціативою, створили безліч момент і під кінець матчу все ж таки зуміли забити два м’ячі.

На 70-ій хвилині Адуріс відкрив рахунок, а на 86-ій Рауль Гарсія подвоїв результат.

0:2 – поразка “Зорі” і на цьому команда завершує свій сезон у Лізі Європи.

Турнірне становище у групі J виглядає таким чином:

“Атлетік” – 11 очок, “Естерсунд” – 11, “Зоря” – 6, “Герта” – 5.

А от київські динамівці вчора порадували своїх прихильників. “Динамо” досить легко дало собі раду із сербським “Партизаном”, перемігши з рахунком 4:1.

Спочатку Морозюк на 6-ій хвилині відкрив рахунок, а потім хет-триком відзначився Жуніор Мораєс (28, 31 і 77 хв). У сербів на 45-ій хвилині з пенальті відзначився Євтович.

“Динамо” посіло перше місце у своїй групі і навесні продовжить боротьбу у серії плей-офф Ліги Європи.

Загалом, турнірне становище у групі В виглядає так:
“Динамо” – 13 очок, “Партизан” – 8, “Янг Бойз” – 6, “Скендербеу” – 5.

Нагадаємо, днем раніше донецький “Шахтар” у Харкові переміг “Манчестер Сіті” та забезпечив собі вихід у плей-офф Ліги Чемпіонів.