Четвер , 21.01.2021

Дирекція школи у Тернополі подякувала Ігорю Гуді за вуличні тренажери

Дирекція Тернопільської спеціалізованої школи №3 висловила подяку тернопільському благодійнику, керівнику компанії «Креатор-Буд» Ігорю Гуді.

Нещодавно поблизу школи встановили вуличні антивандальні тренажери. Годяться вони і для дорослих, і для школярів.

Як повідомила в себе на сторінці у facebook директор школи Надія Будій, зараз на майданчику біля школи – повнота змісту і форм, завдяки будівельній компанії «Креатор- Буд» та її директору Ігорю Гуді. Дирекція школи висловила вдячність меценату та працівникам компанії. За словами Надії Будій – спортивні комплекси і тренажери дуже функціональні.

«Спасибі за турботу про здоров’я наших дітей», –  зазначила Надія Будій.

Директор школи №3 Надія Будій

Нагадаємо, це не перші тренажери, які встановили в Тернополі з ініціативи Ігоря Гуди. Схожий майданчик для занять спортом є і на Дальньому пляжі в Тернополі. Тренажери просто неба там встановили навесні цього року, вони користуються популярністю серед любителів здорового способу життя, відпочивальників, активних містян.

«Заняття спортом – це не примха і не модний тренд, а необхідність. Вкладення у здоров’я – це інвестиції у майбутнє. Важливо, щоб наші діти привчались до рухової активності змалечку», – вважає Ігор Гуда.

Меценат традиційно підтримує спортивні заходи в місті та акцентує на тому, що прив’язувати любов до спорту треба з дитинства. Так, Ігор Гуда допомагає спортивним школам, традиційно підтримує змагання з водомоторного спорту, які проводяться щоліта, а також ініціює відкриття майданчиків, де б всі охочі могли тренуватись просто неба.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*