Вівторок , 26.01.2021

Для транспорту поліції на Тернопільщині закупили зимових шин на 500 тисяч гривень

На понад п’ятсот тисяч гривень придбали зимових шин, що дало змогу вчасно «перевзути» службові автівки поліції і підготувати їх до експлуатації в осінньо-зимовий період.

Спеціально створена комісія провела технічний огляд автотранспорту ГУНП в Тернопільській області та службового автотранспорту, який дислокується в місті Тернополі, тобто перебуває в користування співробітників міського відділу і Тернопільського районного відділення поліції.

Технічно справні службові транспортні засоби – це запорука оперативного реагування на повідомлення про події та злочини, ефективної роботи всіх служб та підрозділів поліції.

Зі слів заступника начальника ГУНП в області Олега Ляховича, на сьогоднішній день весь наявний службовий автотранспорт перебуває у справному стані.

– Протягом року на ремонт службового транспорту було виділено 800 тисяч гривень, – каже Олег Ляхович. – Кошти були використані за призначенням: закуплено нові акумулятори, комплектуючі, на понад п’ятсот тисяч гривень придбано зимових шин, що дало змогу вчасно «перевзути» автівки і підготувати їх до експлуатації в осінньо-зимовий період.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*