Вівторок , 03.08.2021

За вбивство дівчини з Тернопільщини судитимуть 24-річного львів’янина

Львівські правоохоронці передали до суду справу про вбивство мешканцем Яворівського району 24-річної дівчини з Тернопільської області.

Як повідомила 4 січня прес-служба прокуратури Львівської області, справу чоловіка розглядатиме львівський суд.

Сам інцидент стався влітку 2017 року. Після звернення батька правоохоронці довгий час шукали дівчину у Тернопільській області. Однак, коли стало відомо, що дівчина могла поїхати у гості в одне з сіл Яворівського району, місце пошуків розширили.

У кінці серпня 2017 року правоохоронці знайшли тіло мешканки Тернопільщини у Яворівському районі, повідомляє “Zaxid.net”.

Виявилося, що до вбивства причетний 24-річний чоловік, який познайомився із дівчиною по телефону і запросив її в гості. Коли дівчина приїхала, пара пішла на прогулянку до місцевого озера. За словами підозрюваного у вбивстві, після інтимної близькості дівчина почала насміхатися над ним, через що чоловік задушив її, а потім закопав тіло.

Зараз обвинувачений перебуває під вартою без альтернативи внесення застави. Обвинувальний акт у скоєнні вбивства вже скерували до суду. У випадку доведення вини чоловікові загрожує до 15 років позбавлення волі.

Читайте також:
24-річну Наталю з Микулинців задушив і закопав на березі озера зловмисник із Львівщини. Продовження історії

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*