середа , 20.03.2019

При в’їзді у Тернопіль облаштували іще одне “Збаразьке кільце” (ФОТО)

При в’їзді у Тернопіль зі сторони Збаража шляховики облаштували “кільце”. Транспортну розв’язку на північному в’їзді у Тернопіль кардинально змінили.  

До ремонтних робіт вона мала вигляд Т-подібного перехрестя. Рух тут завжди є жвавий, адже проходить потік і міського, і транзитного транспорту (перетин міжнародної дороги  М-19//Е-85 і об’їзної Тернополя Р-41).

Непродумана схема руху перехрестям вже багато років завдавала незручностей водіям та була місцем концентрації ДТП, пояснюють у Службі автомобільних доріг Тернопільської області.

Аби рух транспорту був безпечніший, ще на початку 2017 року прийнято рішення змінити Т-подібне перехрестя на «кільце».

Наразі роботи повністю виконані, встановлено освітлення інформаційні табло та знаки, які нагадують водіям про зміну руху, нанесена розмітка.

У Службі автомобільних доріг вкотре звертаються до водіїв з проханням бути уважними та зважати на попереджувальні знаки, які виставлені перед кожним із трьох вʼїздів  на кільце.

Нагадаємо, що у Тернополі уже є одне кільце, яке називається Збаразьким. Розташоване воно на східному в’їзді в обласний центра – зі сторони Хмельницького.

Як називатиметься нове кільце, яке тепер облаштували зі сторони Збаража, наразі невідомо.

Один коментар

  1. це важко назвати кільцем… як таке можна зробити?

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates