Вівторок , 19.01.2021

При в’їзді у Тернопіль облаштували іще одне “Збаразьке кільце” (ФОТО)

При в’їзді у Тернопіль зі сторони Збаража шляховики облаштували “кільце”. Транспортну розв’язку на північному в’їзді у Тернопіль кардинально змінили.  

До ремонтних робіт вона мала вигляд Т-подібного перехрестя. Рух тут завжди є жвавий, адже проходить потік і міського, і транзитного транспорту (перетин міжнародної дороги  М-19//Е-85 і об’їзної Тернополя Р-41).

Непродумана схема руху перехрестям вже багато років завдавала незручностей водіям та була місцем концентрації ДТП, пояснюють у Службі автомобільних доріг Тернопільської області.

Аби рух транспорту був безпечніший, ще на початку 2017 року прийнято рішення змінити Т-подібне перехрестя на «кільце».

Наразі роботи повністю виконані, встановлено освітлення інформаційні табло та знаки, які нагадують водіям про зміну руху, нанесена розмітка.

У Службі автомобільних доріг вкотре звертаються до водіїв з проханням бути уважними та зважати на попереджувальні знаки, які виставлені перед кожним із трьох вʼїздів  на кільце.

Нагадаємо, що у Тернополі уже є одне кільце, яке називається Збаразьким. Розташоване воно на східному в’їзді в обласний центра – зі сторони Хмельницького.

Як називатиметься нове кільце, яке тепер облаштували зі сторони Збаража, наразі невідомо.

One comment

  1. це важко назвати кільцем… як таке можна зробити?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*