субота , 20.04.2019

Тернополянин, який жорстоко побив дівчину у нічному клубі, отримав 850 гривень штрафу

Тернополянин Роман К. не поділив місця на танцполі з дівчатами, відтак після словесної перепалки штовхнув одну з них на землю і дав тричі з ноги в голову.


За скоєне чоловік тепер заплатить штраф – суд оштрафував його на 850 грн.


Випадок трапився в “Алюрі” ще 25 грудня 2016 року. У суді потерпіла розповіла, що відпочивала з подругою в закладі і під час танцю обвинувачений штовхнув її подругу.


Дівчата зробили йому зауваження, а у відповідь почули матюки. Далі забіяка вийшов з клубу, а повернувшись, штовхнув її в плече. Від цього дівчина впала, а він дав кілька разів з ноги в голову, в око, в плече. Судову експертизу дівчина наступного дня пройшла, однак до лікарів не зверталась.


Сам забіяка у суді  вину визнав повністю, щиро розкаявся та попросив його суворо не карати. Суд прислухався – при призначенні покарання суд врахував особу підсудного, його щире каяття, визнання своєї вини і так далі. Обтяжуючих обставин не було.


Відповідно, суд  визнав Романа К. винуватим в нанесенні  легких тілесних ушкоджень – ч. 1 ст. 125 КК та призначив покарання  у виді штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850  гривень. Вирок суд виніс 18 грудня 2017.  Апеляції сторони не подавали.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates