Субота , 23.01.2021

Тернополяни скаржаться, що водії маршруток дають старі квитки

Вже два тижні, відколи в Тернополі ввели оновлену систему оплати за проїзд. Однак вона досі не функціонує. Тож пасажири взялись самі “вибивати” квитки у водіїв.

Одну із таких історій описав у соцмережі Тарас Загорський, передає 0352.ua.

“Сів в #6 маршруку на автовокзалі. Водій дав здачу без квитка. На прохання дати квиток, дав тут стару бумажку. На прохання дати з валідатора – дві секунди безмовної паузи, діставання із загашника картки і пробивання мені квитка. На “Дякую” – іронічне “Прошу”. Він подумав 2сек і не придумав надійної відмазки. Але ніхто більше з тих, хто оплачував готівкою, не просив квиток. Хто сказав що процес буде легкий?”, – написав чоловік.

“Я також раз попросила,дав старого зразка.Не мала настрою починати дискусію….Там вихід один-штрафувати водіїв,які не дають квиток.Не раз бачила ситуацію,коли пасажир випрошував квиток-то водій скорчував таку гримасу,ніби спілкується з ненормальною людиною”, – написала Анна Броніцька.

“Пощастило що дав! Мені два шофера казали, що у них нема карток!” – Вероніка Гавриляк.

“Мені нині не давали, коли оплачувала карткою. Але питання: “Ви нічого не забули?!” усе виправляє))”, – Зоряна Удич.

“Мені сьогодні відмовили в видачі квитка -я не маю картки тернополянина)))))Чули таке???) Запитала, як водія звати. як його фамілія. Зателефонувати хочу в міську раду і запитати, чому, коли я оплачую повний проїзд, мені відмовляють в видачі квитка, мотивуючи, що в мене картки нема. Одразу видав квиток з валідатора “, – Наталія Поліщук.

“Коли просиш квиток – дивиться, ніби ти винна у всіх його проблемах в житті, така ненависть. Я просто не можу зрозуміти цього “, – Людмила Шкабар.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*