субота , 23.06.2018

Жителям Тернопільщини нагадують – отримані закордонні доходи підлягають декларуванню

Доходи, отримані за кордоном, підлягають декларуванню. Про це нагадують у Головному управлінні ДФС у Тернопільській області.

Громадяни, які в 2017 році отримували іноземні доходи, відповідно до п.п.170.11.1 п.170.11 ст.170 Податкового кодексу, зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи. Сума такого доходу включається до річного оподатковуваного доходу платника та оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18% і військовим збором за ставкою 1,5%.

Зазначимо, що відповідно до абзацу першого п.п.170.11.2 п.170.11 ст.170 Податкового кодексу платник податку має право зменшити суму річного податкового зобов’язання на суму податків, сплачених за кордоном, за нормами міжнародних договорів, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України. Платник податку має визначити суму такого зменшення за зазначеними підставами в річній податковій декларації. Але це можливо лише за умови отримання від уповноваженого державного органу країни, де було одержано дохід, довідку про суму сплаченого податку та збору, а також про базу та/або об’єкт оподаткування. Довідка має бути належним чином легалізована, якщо іншого не передбачено чинними міжнародними договорами України.

Декларацію про майновий стан і доходи необхідно подати до територіального органу фіскальної служби за місцем своєї прописки. А граничним днем строку подання декларації буде 2 травня 2018 року.

Один коментар

  1. Ага, щоб ви ссуки кабінетні розкрадали все, а ми там горбаться по 16 годин в тих нелюдських умовах. Хер вам, а не податки.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates