Субота , 26.11.2022

Пасажир дав в голову водію автобуса, бо той голосно слухав музику

У Підволочиському районі пасажир автобусу обматюкав водія і дав йому в голову. Таку агресію, як пояснив розбишака у суді, викликала музика в салоні.

Мовляв, він хотів поговорити з мамою по телефону, але через через гучну музику не чув її.

Сам інцидент трапився 3 червня 2017 близько 10.45 в в автобусі «Підволочиськ-Тернопіль». А крапку в історії Підволочиський суд поставив 7 лютого.

Обвинувачений Андрій Г. у суді свою вину визнав частково. Свою агресію пояснив тим, що під час поїздки зателефонував до мами, але через музику не почув, чи вона підняла трубку. Тоді кілька разів зробив зауваження водієві, але той не реагував. Після того підійшов до водія, який перебував за кермом автобуса, і ще раз наголосив, щоб він виключив звук. Але той у відповідь засміявся та нецензурно висловився в адрес його матері. Тому він і дав кілька разів йому в голову та по обличчі.

Водій Валерій А. натомість розповів, що відреагував на зауваження і зробив музику тихіше. Але пасажир далі лаяв його, а потім і вдарив, причому під час руху автобуса. Від ударів йому в очах потемніло, тож мусів різко зупинити транспорт. Про аналогічний розвиток події розповіли у суді і свідки, інші пасажири автобуса.

Відтак суд визнав агресивного пасажира винним у хуліганстві – ч. 1 ст. 296 КК і дав три роки тюрми. Але на підставі ст. 75 КК України звільнивзасудженого від відбування призначеного покарання, встановивши іспитовий строк терміном два роки. Вирок поки що законної сили не набрав. Оскаржити його сторони можуть протягом 30 днів з часу його проголошення.

Ольга КРАВЕЦЬ

One comment

  1. А хіба у салоні взагалі дозволена музика?

Leave a Reply

Your email address will not be published.