Вівторок , 26.01.2021

Українці намагалися потрапити до Польщі з іграшковими банкнотами

Як повідомила прес-секретар Бескидського відділу Прикордонної служби Ельжбєта Пікор, минулими вихідними саме пунктах перетину кордону в Медиці та Кростенку виявлено три такі спроби обману польських прикордонників.

«Громадяни України представили два банкноти, що нагадують 50 доларів, два, які нагадують 100 доларів та шість банкнотів, що своїм виглядом нагадують 500 євро» – сказала майор Пікор.

Вона пояснила, що для в’їзду на територію Шенгенських країн громадяни третіх країн повинні мати дійсний проїзний документ та візу, якщо це необхідно. Вони також повинні виправдовувати мету поїздки та умови планованого перебування, мати достатні кошти як під час планового перебування, так і повернення в країну проживання або транзиту до третьої країни (300 злотих до 3 днів і 75 злотих на кожний наступний день перебування).

Українці почули звинувачення у спробі незаконного перетинання кордону з використанням обману. Вони визнали себе винними та добровільно здалися на чотири місяці позбавлення волі з умовним призупиненням покарання на строк двох років.

Крім кримінальних звинувачень, вони також отримали адміністративне рішення про відмову у в’їзді до Польщі та повернулися в Україну.

Банкноти були забезпечені як доказ.

Про це пише Польське радіо.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*