Вівторок , 19.01.2021

У Польщі роботодавець викинув на вулицю українку, в якої стався інсульт

Після того, як у жінки стався інсульт, роботодавець завіз її на автобусну зупинку і подзвонив на поліцію з інформацією що там лежить п’яна жінка, передає Польське радіо.

«Оксана залишилася без допомоги» – щоденне видання «Gazeta Wyborcza» повідомляє про випадок української мігрантки.

Оксана працювала у Великопольському воєводстві при пакуванні овочів. На початку січня жінці стало погано, згодом виявилося, що в неї був інсульт. Що в цій ситуації зробив роботодавець?

«Замість того, щоб завезти жінку до лікарні, він привіз її на автобусну зупинку, поклав там на лавку і подзвонив на номер 112 з інформацією, що на зупинці лежить п’яна жінка», – читаємо.

На місце приїхала поліція зі швидкою, роботодавець наказав Оксані не признаватися, що вони знайомі. Жінка вижила, але її стан є важким і вимагає лікування та реабілітації.

Тому Почесний консул України у Познані Вітольд Горовський оголосив акцію допомоги українці. Він теж поскаржився на роботодавця до поліції.

«Як виявилося, Оксана працювала у цього роботодавця нелегально, а після всього, що з нею сталося, він навіть не запропонував допомоги».

Як повідомляє газета, проти роботодавця відкрито слідство у справі ненадання допомоги і нараження жінки на втрату здоров’я.

За даними Вітольда Горовського, у Польщі працює близько 1,5 млн українців, у Великопольщі – 150 тисяч. Чимало мігрантів працює нелегально.

Так, торік в одній з познанській фірми виявлено 250 українських працівників, котрі працювали без необхідних документів.

Джерело: “Експрес”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*