Неділя , 04.06.2023

Газові канікули закінчилися – з понеділка усі на навчання

Міністерство освіти і науки радить відновити роботу навчальних закладів з 5 березня

З понеділка, 5 березня, усі заклади освіти – дитсадки, школи, професійно-технічні навчальні заклади та виші – можуть відновити роботу у звичайному режимі.

Про це 3 березня повідомляє прес-служба МОН з посиланням на рішення кризового комітету Міненергетики та вугільної промисловості України.

“Міносвіти і науки надіслало відповідний лист-роз’яснення усім вишам та місцевим органам самоврядування, у сфері управління яких перебувають інші заклади освіти. Виняток можуть становити ті заклади, які не працюють з причин, що не стосуються газопостачання –  карантин і т.і.”, – зазначили у відомстві.

У МОН звернули увагу на те, що безпосереднє рішення про призупинення або відновлення роботи вишів ухвалює сам заклад у межах власної автономії, повідомляє “Українська правда”.

“Відповідні рішення також мають прийняти й органи місцевого самоврядування, до сфери управління яких належать інші заклади освіти”, – уточнили у міністерстві.

Як відомо, у зв’язку з нестачею газу в країні Міністерство освіти і науки рекомендувало усім закладам освіти призупинити роботу з 2 до 7 березня включно, що з урахуванням вихідних (8-11 число) становить 9 днів поспіль.

Нагадаємо, у районах Тернопільської області прислухалися до рекомендацій Міністерства і призупинили навчання до 7 березня, а у Тернополі вирішили не призупиняти навчальний процес. Сьогодні, 3 березня, у школах Тернополя відпрацьовували за п’ятницю, 9 березня.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Завантаження Captcha...

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.