П’ятниця , 29.03.2024

Київське “Динамо” здобуло бойову нічию у гостьовому матчі проти “Лаціо” (ВІДЕО)

Київські динамівці вдало провели перший поєдинок 1/8 фіналу Ліги Європи.

Лаціо ДинамоУ четвер, 8 березня, кияни в гостях проти римського “Лаціо” зіграли в нічию з рахунком 2:2.

Динамівці першими відзначилися. На 52-ій хвилині Циганков відкрив рахунок, майстерно пробивши п’яткою у ворота суперника.

Втім, на цей гол римляни швидко відповіли двома забитими м’ячами. Спочатку Іммобіле на 53-ій хвилині зрівняв рахунок, а потім через 9 хвилин Андерсен вивів “Лаціо” вперед.

Здавалося, киянам не уникнути поразки, однак виручив команду Жуніор Мораєс, який вийшов на заміну.

На 79-ій хвилині динамівський легіонер потужним ударом із-за меж штрафного майданчика зрівняв рахунок.

2:2 – бойова нічия у цьому матчі і тепер доля путівки в ¼ фіналу вирішиться у матчі-відповіді, який відбудеться через тиждень, 15 березня, у Києві.