Четвер , 21.01.2021

На Тернопільщині зима здає позиції?

Дещо послабшають морози упродовж вихідних на Тернопільщині. За прогнозами Укргідрометеоцентру, упродовж вихідних в області температура повітря коливатиметься від п’яти до десяти градусів морозу.

Мінлива хмарність з проясненнями, вітер змінних напрямків 7 – 12 метрів за секунду, невеликі опади у вигляді снігу, – такі погодні умови передбачають метеорологи цими днями на Тернопільщині. За прогнозами Укргідрометеоцентру, спостерігатиметься тенденція до зниження температури повітря. А щодо вихідних, то морози суттєво послабшають: вдень передбачається від одного до трьох градусів морозу, вночі вісім – десять градусів нижче нуля.

«На вихідних у західному регіоні частково потеплішає. Сильних морозів не передбачається. Вітер західний 7 – 12 метрів за секунду, часом вітер змінних напрямків. Також передбачаються незначні опади у вигляді снігу. Місцями в області можливі хуртовини».

За попередніми прогнозами метеорологів, наступного тижня також спостерігатиметься морозяна погода. Однак надто низьких температур уже не передбачають, пише “ЗЗ”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*