вівторок , 19.02.2019

На Тернопільщині зима здає позиції?

Дещо послабшають морози упродовж вихідних на Тернопільщині. За прогнозами Укргідрометеоцентру, упродовж вихідних в області температура повітря коливатиметься від п’яти до десяти градусів морозу.

Мінлива хмарність з проясненнями, вітер змінних напрямків 7 – 12 метрів за секунду, невеликі опади у вигляді снігу, – такі погодні умови передбачають метеорологи цими днями на Тернопільщині. За прогнозами Укргідрометеоцентру, спостерігатиметься тенденція до зниження температури повітря. А щодо вихідних, то морози суттєво послабшають: вдень передбачається від одного до трьох градусів морозу, вночі вісім – десять градусів нижче нуля.

«На вихідних у західному регіоні частково потеплішає. Сильних морозів не передбачається. Вітер західний 7 – 12 метрів за секунду, часом вітер змінних напрямків. Також передбачаються незначні опади у вигляді снігу. Місцями в області можливі хуртовини».

За попередніми прогнозами метеорологів, наступного тижня також спостерігатиметься морозяна погода. Однак надто низьких температур уже не передбачають, пише “ЗЗ”.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates