Четвер , 29.10.2020

Скандал на Тернопільщині: пожежники приїхали гасити вогонь із порожньою цистерною

У селі Лосяч Борщівського району місцева пожежна команда приїхала гасити пожежу з порожньою цистерною. 

Про це у Фейсбуці повідомив головний рятувальник Борщівщини Тарас Рогоза.

“У селі Лосяч Борщівського району орієнтовно в 00:20 20.03.2018 р виникла пожежа у господарській будівлі приватного домогосподарства громадянина П.

На місце пожежі черговим диспетчером служби порятунку направлено найближчі пожежні розрахунки, а саме: ДПО селі Лосяч ПП «Дзвін», МПК смт. Скала-Подільська та черговий караул ДПРЧ 8 м. Борщів.

Пожежу ліквідовано о 03 год 55 хв силами МПК смт. Скала – Подільська та ДПРЧ 8 м. Борщів, а вогнеборці ДПО с. Лосяч ПП «Дзвін», яким час до місця пожежі їхати 5 хв прибули після ліквідації пожежі з порожньою автоцистерною.

На місці пожежі загиблих та травмованих не виявлено.

До відома громадян в селі Лосяч за 2017 рік виникло 4 пожежі, на жаль із летальними випадками. Проте надзвичайні події так і не навчили громадян відстоювати свої права на захист від пожеж рідних домівок, бо як інакше пояснити, що пожежна команда ДПО села Лосяч ПП «Дзвін» не готова виконувати свою роботу, а народом обрані керівники села так і не змогли організувати належні умови роботи вогнеборцям, виділити приміщення для дислокації пожежного автомобіля з наповненою цистерною в зимовий період.

Напевне мало смертей і завданих збитків жителям села, що вони продовжують чекати коли вогонь знову постукає у їхні двері”, – йдеться у дописі.

Джерело: “Звістка”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*