Понеділок , 26.10.2020

У Тернополі в “Подолянах” жінка купила битий та перепаяний iPhone 6

Сумну історію про те як придбала дороги айфон дитині, а потім тисячу разів пошкодувала, що звернулася саме у цей магазин, розповіла тернополянка Ірина.

Жінка пише, що вирішила придбати сучасний телефон айфон 6 своїй дитині. За покупкою пішла у популярний магазин «Apple room«, що розташований у ТРЦ «Подоляни».

«Два місяці тому придбала телефон б/у айфон 6(дитині),але не довго ним тішилися((,тому як він сам по собі виключився і більше не подавав жодних проявів життя .Після того,як я відвідала даний магазин повторно вони мене прицільно скерували до свого майстра ,але це мене насторожило!!! Я маю свого чудового майстра ,тому звернулася до нього,та і термін гарантії стік то я не бачила в тому жодної проблеми,щоб його дивився інший«, — написала Ірина.

Проте дальше на дівчину очікували одні розчарування. Майстер відмовився ремонтувати телефон, оскільки той був добряче побитий і повністю перепаяний.

«Оглянувши при мені телефон,майстер сказав мені шокуючі речі:пані Іринко,він дуже сильно битий,немає зверху пластини,її загнали і заклеїли,типу не замітно …АЛЕ !Враховуючи ,що я в тому не розуміюсь ,пропустила то,а продавці магазину вирішили,що мені того знати не треба!!!Володимир (майстер)крутив його приблизно 15 хв.після чого скерував мене туди де був придбаний телефон,бо його шокувало те,що він був битий та паяний -перепаяний«, — продовжила Ірина.

Певна річ, тернополянка звернулася у магазин, де й придбала сумно звісний айфон. Там її запевнили, що у всьому розберуться. Проте за якийсь час їй зателеонували та повідомили таке, що жінку остаточно шокувало:

«Я і моя знайома відвідали в то й же день Apple room і зняли на камеру мої пояснення,про те,що телефон не працює. Продавець побачивши, що проводиться зйомка, чемно себе поводив і не ганяючи мене по їхнім майстрам,як раніше сам взяв його на провірку до майстерні. Я була задоволена!!!Нарешті щось зроблять … АЛЕ !!!!ДЗВІНОК :-«Пані Ірина,ваш майстер поміняв батарею,спалив плату і по знімав болти!!!Прийдіть я Вам все покажу!!! Я була шокована!!!Бо мій майстер при мені лише! Провірив двома контактами чи включається телефон.Після чого його закрив і мені віддав!!!ОТ І ВСЕ

Я як фурія лечу в магазин, щоб з ними поговорити, бо запахло великою брехнею, щоб сказати,що мій майстер нічого не робив. Але мене слухати ніхто не став, одразу почали показувати, папір в якому написано, що без болтів, які б мали бути в телефоні майстер його дивитися і ремонтувати не буде. Мої намагання пояснити продавцеві, що ж їх там початково ж не було, тих болтів. Мене ніхто не слухав. Короче хлопці все чітко продумали. І вкінці сказали, що пломба з середини телефона зірвана, показували фото на яких перепаяна вся плата і сказали, що то все мій майстер. А то, що він нічого йому не робив нікого не цікавило. І добавили, що ні дивитися, ні ремонтувати навіть за мої кошти вони не будуть!!! Дивно!ПРАВДА!?«

Джерело: “Реально”.

3 коментарі

  1. Шахраї кароче, понятно.

  2. А кажуть на базарі фігню можна купити, а тут такий магаз і розводят мм да…

  3. А що ви хотіли від б/у телефону. Звичайно що він не новий і хто зна в якому стані.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*