Середа , 26.06.2024

Житель Тернопільщини за кожну завербовану повію отримував по 500 доларів

На Тернопільщині торговець людьми постане перед судом

Прокуратурою Тернопільської області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно торговця людьми за ч.2 ст.149 КК України (вербування, переміщення та передача людини, вчинене з метою експлуатації, з використанням уразливого стану особи, повторно, за попередньою змовою групою осіб).

Встановлено, що уродженець одного із сіл Теребовлянського району Тернопільської області, перебуваючи у Польщі у 2012-2013 р, погодився на пропозицію власника одного з нічних клубів м. Згожелець про поставку жінок для надання секс-послуг у розважальному закладі. За кожну особу, що «працюватиме» у цій сфері, поляк пообіцяв заплатити вербувальнику 500 доларів США.

Для роботи за кордоном зловмисник підшукав жінок, які перебували в уразливому стані та у скрутному матеріальному становищі. Чоловік пропонував жертвам заробіток до трьох тисяч доларів США в місяць, забезпечення проживанням у сусідній країні, належні побутові умови, можливість у будь-який час безперешкодно повернутися додому.

Загалом, торговець живим товаром завербував для надання секс-послуг чотирьох мешканок Тернопільської області.   Дві жінки, яких він доправив до місця призначення, «відпрацювали» у нічних клубах термін від кількох тижнів до кількох місяців.

При намаганні переправити ще двох жертв, зловмисник був затриманий правоохоронцями 19 червня 2017 року на території нейтральної зони між державними кордонами України і Польщі. Розслідування завершено, прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Читайте також:
Житель Тернопільщини вербував дівчат для надання секс-послуг у Польщі