Вівторок , 31.01.2023

Яка найкраща поза для сну: дослідження вчених

Вчені з Медичного коледжу імені Альберта Ейнштейна назвали найкращу позу для сну.

За даними медиків, на якість сну впливає безліч факторів – від стресу до вживання шкідливих продуктів.

Однак ключовим фактором, що впливає на якість сну, все ж є поза, яку ми вибираємо, коли лягаємо спати, пише “Експрес” з посиланням на Independent.

Під час низки досліджень американські вчені встановили, що уникнути проблем зі сном, таких, наприклад, як апное, порушення кровообігу, біль в шиї і навіть жахи, вдасться за допомогою найбільш сприятливої для організму пози для сну.

Так, експерти рекомендують спати на спині – це дозволить поліпшити якість сну, а також знизити біль в ділянці шиї і хребта. Більш того, ця поза знизить ймовірність печії, зазначають фахівці. Шелбі Харріс, фахівець з медичного сну і професор коледжу Альберта Ейнштейна, розповіла, як навчитися спати на спині.

Вона рекомендує розташувати подушки по обидва боки свого тіла, а одну – між колінами. Цей метод дозволить не повертатися на бік під час сну.

Також вона рекомендує пришити тенісний м’яч в підкладку верхньої частині піжами на той бік, на якому ви зазвичай звикли спати. Таким чином, під час рухів вночі дискомфорт не дасть вам перевернутися в улюблене положення.

Leave a Reply

Your email address will not be published.