Вівторок , 16.07.2024

“Вар’яти-шоу” потрапили одразу у п’ять номінацій Телетріумфу-2018

Оголошено шорт-лист номінантів Національної Телевізійної Премії «Телетріумф», серед яких вперше претендує на перемогу у п’яти номінаціях телеверсія другого сезону “Вар’яти-шоу”, яка виходить на Новому каналі.

Приємна новина застала “Вар’ятів” у весняному гастрольному турі, пише “Ukrainian People”.

“Вар’яти” виборюватимуть перемогу в наступних номінаціях:

Режисер-постановник розважальної програми-шоу/гумористичної програми/музичної програми/концерту/церемонії – Олег Боднарчук

Художник-постановник шоу/концерту/церемонії – Володимир Ольхов

Художник з костюмів/стиліст – Ксенія Можар

Ведучий/ведуча гумористичної програми/шоу – Сергій Притула

Краща гумористична програма/шоу – “Вар’яти-шоу”

Олег Боднарчук відомий як режисер-постановник багатьох успішних телевізійних проектів, серед яких і два сезони “Вар’яти-шоу” на Новому каналі. Він зміг так організувати процес, що на знімальному майданчику була злагоджена робота усіх творчих департаментів, нові яскраві образи і декорації.

Для зйомок телеверсії “Вар’яти-шоу” на одній з київських кіностудій було збудовано двоповерховий будинок в розрізі, що складався з 5 кімнат – це основні декорації, які кожного дня змінювались для нових мініатюр. Тут тобі і спортзал, і аквапарк, і вагон поїзда, і площа з новорічною ялинкою, і кабінет лікаря. Все це придумав та побудував художник-постановник Володимир Ольхов.

Як відомо, усі жіночі ролі у “Вар’яти-шоу” виконують актори-хлопці, родзинкою яких є немаленькі розміри одягу та взуття. І саме завдяки Ксенії Можар – стиліста Нового каналу – були знайдені дитячі сандалики 43 розміру, костюм Червоної Шапочки розміру XXXL та багато інших яскравих речей.

Очільник “Вар’ятів” Сергій Притула – незмінний ведучий шоу, який своїм конферансом заводить зал перед кожною мініатюрою.

За словами Сергія Притули, всі дуже щасливі від такої кількості номінацій, адже шоу номінується на “Телетріумф” вперше і одразу в такій кількості.

А ще хлопці сміються, що їм, на відміну від інших номінантів, не доведеться переживати під час оголошення переможців, бо в цей момент вони будуть на сцені. Адже у «Вар’ятів» триває тур. А імена переможців дізнаємось вже 25 квітня.