Четвер , 25.04.2024

“Реал” переміг “Ліверпуль” у київському фіналі Ліги Чемпіонів (ВІДЕО)

26 травня у Києві відбувся фінал Ліги Чемпіонів, у якому зустрічалися іспанський “Реал” та англійський “Ліверпуль”.

У першому таймі на полі точилася рівна боротьба. Іспанці більше володіли м’ячем, але англійці завдали більше ударів по воротах суперниках.

Основні події цього фінального поєдинку розгорталися у другому таймі.

На 51-ій хвилині зустрічі воротар “Ліверпуля” Каріус рукою намагався ввести м’яч гру і вкинув його повз Каріма Бензема. Нападник “Реала” не полінувався, кинувся на перехоплення і від його ного м’яч закотився у ворота англійців – 1:0.

Втім, уже через чотири хвилини “Ліверпуль” зумів відігратися. Після подачі з кутового відзначився Мане – 1:1.

На 61-ій хвилині тренер “Реала” Зінедін Зідан випустив на поле валійця Гарета Бейла, який уже з першого свого удару по воротах зумів відзначитися.

На 64-ій хвилині Бейл забив гол красивим ударом в падінні через себе – 2:1. А на 83-ій хвилині Бейл оформив дубль – валієць пробив потужно здалеку, а Каріус не впорався з м’ячем і незграбно підставивши руки відбив його у сітку своїх воріт.

У підсумку 3:1 на користь “Реала”. Дві грубі помилки Каріуса призвели до поразки “Ліверпуля”, два забитих м’ячі Бейла приносять перемогу мадридцям у фіналі Ліги Чемпіонів сезону 2017/18.