Вівторок , 27.10.2020

Скандал у Тернополі: надрукували календар ЧС-2018 з “російським Кримом” (ВІДЕО)

Календар ігор чемпіонату світу з футболу продають у мережі “Торгпреси”. На ньому зображено фото з картою Російської Федерації. Поряд із Ростовом-на-Дону чітко видно український півострів.

Окрім території Росії на карті немає жодної іншої країни. Сьогодні журналісти Овода як доказ придбали один із екземплярів. Тираж календаря величезний – 333777 екземплярів. Обуруює, що друкували таку продукцію у Тернополі. Видавництво знаходиться у центрі міста на вулиці Руській – Видавничо-інформаційний Дім “Діана плюс”.

На разі чи буде на такі вчинки реакція силових структур, які повинні боронити територіальну цілісність України не відомо. Нагадаємо, що півострів Крим окупувала Російська Федерація у 2014-му році. Визнання цієї окупації у словесній, письмовій чи будь-якій іншій формі можна розцінювати як посягання на Територіальну цілісність України. Та чи покарають за такі витівки когось – питання риторичне. Також відкритим поки залишається питання щодо того чи буде розпродано весь тираж і скільки примінрників уже реалізовано.

 


16 травня 2018 року активістами ГО ВО «Голос» спільно з представниками ГО ІВУВ АТО «Воїн України» в мережі ПАТ «Укрпошта» в місті Івано –Франківську виявлено календар «Чемпіонату світу з футболу 2018» на карті  якого український Крим був позначений як частина Російської федерації- країни агресора.

Цікаво, що дану провокативну продукцію було видруковано не на окупованих територіях, а в місті Тернопіль.

Прибувші на місце події працівники СБУ та поліції зафіксували факт здійснення інформаційної диверсії проти України та припинили розповсюдження провокативної продукції, шляхом її вилучення.

Як це було, дивіться у відеосюжеті:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*